FALOWNIKI SMA

FALOWNIKI SMA

Samodzielne wytwarzanie i wykorzystywanie własnego prądu jest lepsze niż jego nabywanie. Właśnie dlatego systemy energii od SMA zostały zaprojektowane tak, by pozwalały na optymalne wykorzystanie wytworzonego prądu solarnego w całym domu. Z uwagi na to, że nie zawsze można efektywnie wykorzystać energię, nasze systemy oddają niewykorzystany prąd z powrotem do sieci elektroenergetycznej. Otrzymujesz za to odpowiednie wynagrodzenie.

 

W przyszłości będzie możliwość, aby swobodnie sprzedawać prąd solarny. Dzięki SMA Energy System Home masz możliwość, by już dziś cieszyć się warunkami technicznymi dla rynku energetycznego przyszłości.

Nawet o 30% niższe koszty energii

Ochrona przed rosnącymi cenami energii

Osobisty wkład w ochronę klimatu i zasobów

Dodatkowe źródło przychodu dzięki oddaniu energii do sieci

W ten sposób wyprodukujesz własny prąd solarny dzięki SMA Enrgy System Home.

Serce Twojej osobistej farmy fotowoltaicznej

Falownik SMA z rodziny Sunny Tripower albo Sunny Boy to centralny element SMA Energy System Home. Przekształca on wytworzony przez instalację solarną mieszczącą się na dachu prąd stały na prąd zmienny, zgodnie z potrzebami gospodarstwa domowego i sieci elektroenergetycznej. Zapewnia on przy tym optymalne wykorzystanie energii, tak aby na potrzeby gospodarstwa domowego nie trzeba było pobierać zbyt dużo dodatkowego prądu z publicznej sieci elektroenergetycznej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii możliwe jest optymalne wykorzystanie energii dostarczanej przez panele nawet w przypadku zacienienia. Dzięki Sunny Places, a w przyszłości także z poziomu aplikacji, masz możliwość kontrolowania swoich uzysków energii.